Menu Content/Inhalt
Strona główna arrow Aktualnosci
Aktualnosci
SPOTKANIE KARNAWAŁOWE DLA DZIECI
28.01.2008.

karnawal_1.jpgW dniu 25 stycznia 2008r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu zorganizowało SPOTKANIE KARNAWAŁOWE DLA DZIECI z rodzin zastępczych, Powiatowej Placówki Opiekuńczej, Placówki Opiekuńczo Wychowawczej „Mały Dworek" w Łaszczynie oraz Miejsko Gminnego Ośrodka Wsparcia Dziennego w Rawiczu. Spotkanie odbyło się w Domu Kultury w Rawiczu, wzięło w nim udział 60 dzieci wraz z opiekunami. W spotkaniu uczestniczył również Starosta Powiatu Rawickiego Pan Zdzisław Maćkowiak.

Spektakl teatralny „Baśń o dwunastu braciach", konkursy, niespodzianki, loteria fantowa i dyskoteka dla dzieci była okazją do wspaniałej zabawy, a spędzony czas przy kawie dał rodzicom zastępczym możliwość do wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia.

Spotkanie zrealizowano w ramach Powiatowego Programu Pomocy Dziecku i Rodzinie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorującym naszą imprezę, w tym :

  • Zenonowi Jankowiakowi „Sklep Rodzinny" - Rawicz,
  • Czesławowi Kaczanowi - Hurtownia Ogólnospożywcza „ KAMA" - Łaszczyn,
  • Firmie „GIERLIK" Sp. Zoo Art. biurowe i papiernicze - Rawicz,
  • Stefanii Dulat - Sklep z artykułami  szkolnymi i biurowymi - Rawicz

Serdeczne podziękowania kierujemy również dla wszystkich rodzin, które pomogły w przygotowaniu poczęstunku oraz Stowarzyszeniu Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Miejskiej Górce za zorganizowanie dowozu dzieci z placówek.

 

Czytaj
 
Budżet PFRON za 2007 rok dla powiatu rawickiego
11.01.2008.
Czytaj
 
Rehabilitacja społeczna osób niepełnosprawnych w powiecie rawickim w 2007 r.
11.01.2008.

Rehabilitacja społeczna osób niepełnosprawnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa ma na celu umożliwienie osobom niepełnosprawnym uczestnictwo w życiu społecznym. Powyższy cel jest osiągany przez wiele działań realizowanych między innymi przez powiatowe centra pomocy rodzinie, które są dysponentami środków finansowych Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w powiecie.

Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 93 z 93